Önemli hissettirmek yarınlarınıza güç katar!

Hediye vermek insanlığın en eski geleneklerinden bir tanesi. Gelen paketin içinde ne olduğundan çok paketin kendisi alan kişinin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratır. Bu sihirli hissi çocuklukta bıraktığımızı düşünsek de, hediye vermenin, hediye almanın ruhu bulunduğumuz her alanda geçerli. Biz kurumsal dünyada da bu hisleri yaşatan hediyeler bulmak için çok çalışıyoruz, çok dinliyoruz ve her gün iyi hissettiren hediyeler yaratmanın heyecanı ile yaşıyoruz.

Çalışan aidiyetinin güçlenmesi, çalışanların emeklerinin önemsendiğinin görülmesi için hoş geldin kitleri, motivasyon hediyeleri, şirket içi toplantıları ve eğitimleri için hediyeler hazırlıyoruz. Çok yakında farklı konulardaki hediye paketlerimizi göreceğiniz ve hatta kendinizin de tasarlayabileceğiniz markamız MagiMonk hayata geçecek.BTR Reklamcılık Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

30 yılı aşan tecrübesiyle BTR, kurumsal şirketlerin marka imajına katkı sağlayacak çalışmalar yapan, çalışanları ve müşterileri ile güçlü bağlar oluşturabilmeleri için A’dan Z’ye yaratıcı hediye ve promosyon çözümleri sunan bir çözüm ortağıdır.

İletişim
Takip Edin