Motivasyon size değer katar!

Branded Merchandise Programs

BTR Pros, müşterilerimiz ile ticari kanal, satış teşkilatı ve son kullanıcı arasındaki bağları kuvvetlendirerek verim ve satış arttırmaya dayalı olarak geliştirdiğimiz promosyon sistemimizin genel adıdır. Bu sisteme göre katılımcılar, gösterdikleri performans karşılığında hedef kitleye uygun olarak tasarlanmış promosyon ürünlerine sahip olurlar. Sistemin temel amacı, motivasyonu yükselterek satışları arttırmaktır.

Bu sistemin içerisinde markanızın logosunu taşıyan size özel promosyon malzemelerinin tasarlanması (web shop ), doğru fiyatla tedarik edilmesi, üretilmesi, kontrolü, depolanması kampanya yönetimi, raporlama, call center ve dağıtım hizmetlerinin yönetilmesi gibi A’dan Z’ye çok farklı operasyonları yürütüyoruz. Tüm bu süreçleri bir B2B yazılım üstünden gerçekleştiriyoruz. BTR olarak biz bu sisteme BTRPros ismini verdik ve 20 yılı aşkın bir süredir Michelin Lastikleri Ve Euromaster ile bayi sadakat projesini yürütüyoruz.

pros
pros
pros


BTR Reklamcılık Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

30 yılı aşan tecrübesiyle BTR, kurumsal şirketlerin marka imajına katkı sağlayacak çalışmalar yapan, çalışanları ve müşterileri ile güçlü bağlar oluşturabilmeleri için A’dan Z’ye yaratıcı hediye ve promosyon çözümleri sunan bir çözüm ortağıdır.

İletişim
Takip Edin